Klinika Stomatologiczna

Dental Plaza - perła trójmiejskiej stomatologii

Pasja i powołanie

Dental Plaza – Klinika, która powstała z pasji i powołania. Jesteśmy zgranym zespołem, który swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z każdym Pacjentem. Najważniejszy dla nas jest zdrowy i piękny uśmiech naszych podopiecznych. Aby to zapewnić wyposażyliśmy nasze gabinety w nowoczesny sprzęt stomatologiczny.

Łącząc naszą wiedzę, którą poszerzamy uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, z najnowocześniejszymi technologiami zapewniamy Pacjentom opiekęstomatologiczną na najwyższym poziomie.

Dental Plaza mieści się w centrum Sopotu, w bliskim sąsiedztwie stacji Sopot. Posiadamy trzy niezależne gabinety stomatologiczne oraz gabinet rentgenodiagnostyki cyfrowej wyposażony w  aparat do wykonywania zdjęc panoramicznych z funkcją obrazu 3D, a także zdjęć punktowych.Wszystkie wnętrza Kliniki spełniają najwyższe normy jakościowe, dostosowane są dla osób niepełnosprawnych, a sprzęty posiadają atesty i certyfikaty.

Naszym celem jest ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności aby zapewniać usługi na najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki zaufaniu jakim nas Państwo darzą, o czym świadczy stale rosnąca liczba Pacjentów.

Indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

Podstawą naszego działania jest profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Od pierwszej wizyty w Klinice Dental Plaza chcemy, aby każdy poczuł się bezpiecznie  i pewnie, dlatego odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, przygotujemy plan leczenia, przeprowadzimy wymagane zabiegi zawsze w porozumieniu z Pacjentem.

Zapraszamy do skorzystania z usług gabinetów stomatologicznych kliniki Dental Plaza. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną – poczynając od pełnej diagnostyki, obejmującej zdjęcia RTG, poprzez przyjazną atmosferę, po najlepsze materiały stomatologiczne.

Wiemy, że nawet najlepszy sprzęt nie leczy sam, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i rozszerzamy pola działalności. Ci, którzy raz trafili w ręce naszych lekarzy wracają do nas regularnie – a to jest dla nas najlepsza gwarancja dobrze wykonanej pracy. Dental Plaza ma zawartą umowę na świadczenie usług stomatologicznych z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Personel

lek. dent. Jolanta Konstańczak chirurg stomatolog
dr n. med. Marcin Niekra specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
lek. dent. Anna Żak
lek. dent. Karolina Mincewicz
lek. dent. Katarzyna Stecka

higienistka Izabela Guzik
higienistka Anna Szewczyk